Верифицированный профиль
5
Месяцев опыта
3
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Працюю на результат

Продажа квартир (10)

  • MAXOR
    82 600 $
    2 015 $/м²

    Євгена Рихліка ул. (5-й Щорса), 13 к1

    1 комната
    41 / 26 / 11 м²
    этаж 6 из 10
    2024 год постройки
    5 дней назад
    🔥 Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК «Домашній 2» 🔥 41 м² | 6 поверх ✨ Сучасний ремонт ✨ Меблі та техніка ✨ Тепла підлога + кондиціонер ✨ Заїжджай і живи 🏙 Топовий район з розвиненою інфраструктурою 💰 Ідеально для життя або інвестиції! БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!!!!
    Риелтор
  • MAXOR
    84 500 $
    1 878 $/м²

    Євгена Рихліка ул. (5-й Щорса), 13 к1

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Старая Крошня ЖК Домашний 2
    1 комната
    45 / 28 / 11 м²
    этаж 9 из 10
    2024 год постройки
    5 дней назад
    🔥 ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 🔥 Стильна 1-кімнатна квартира | 45 м² ✨ Сучасний ремонт ✨ Окрема спальня + кухня-вітальня ✨ Тепла підлога по всій квартирі ✨ Індивідуальне газове опалення ✨ Гардеробна та кондиціонер ✨ Укомплектована кухня 🏙 9 поверх • гарний вид з вікна 📑 Переуступка
    Риелтор
  • MAXOR
    44 000 $
    890 $/м²

    Героїв Чорнобиля ул., 6-А

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Олимпийский
    1 комната
    49 / 20 / 14 м²
    этаж 10 из 10
    2026 год постройки
    4 дня назад
    🔥 ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! ВИГІДНА ЦІНА! 🔥 Продається простора 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Олімпійський». 📍 Основні характеристики: * Загальна площа — 49,46 м² * Кімната — 20 м² * Кухня — 14 м² (ідеально під кухню-вітальню) * Простора прихожа — майже 12 м² * Санвузол + кладова * Поверх — 10/10, зверху є повноцінний технічний поверх * Індивідуальне газове опалення 🔥 🔧 Стан квартири: * Виконана штукатурка стін * Розведена електрика ➡️ Можна одразу переходити до чистового ремонту 🏢 Переваги: * Продумане планування — багато простору та світла 💰 Ціна — ВСЬОГО 44 000 $! ‼️ Значно нижче ринку — терміновий продаж!
    Риелтор
  • MAXOR
    92 500 $
    1 423 $/м²

    Незалежності просп., 20

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Чешская Крошня
    1 комната
    65 / 19 / 30 м²
    этаж 14 из 14
    2023 год постройки
    5 дней назад
    БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ !!!! Дизайнерська квартира з ремонтом, меблями та технікою — заїжджай і живи. 1/14/14 Площа: 65 м² 30 м² кухня-вітальня + спальня 19 м², гардеробна. Якісний ремонт з екоматеріалів, тепла підлога, SPS ламінат, німецька електрика, датчики протікання. Техніка Hansa, LG, Indesit, інверторні кондиціонери. Панорамний вид. Будинок зданий, охорона, ліфти, парковка Підходить під усі державні програми!!!
    Риелтор
  • MAXOR
    55 000 $
    1 170 $/м²

    Домбровського ул., (Будинок 3)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення ТЦ Дастор ЖК Grand City Dombrovskyi
    1 комната
    47 / 16 / 12 м²
    этаж 8 из 13
    2025 год постройки
    5 дней назад
    Будинок та двір: Вантажний ліфт, дитячий майданчик Інфраструктура: Школа, садочок, кавʼярня, магазини
    Риелтор
  • MAXOR
    75 500 $
    1 180 $/м²

    Домбровського ул., (Будинок 3)

    2 комнаты
    64 / 31 / 12 м²
    этаж 6 из 13
    2025 год постройки
    5 дней назад
    Деталі інтер’єру: Після будівельників Будинок та двір: Вантажний ліфт, дитяча площадка, садочок Планування: Центр міста
    Риелтор
  • MAXOR
    76 000 $
    1 086 $/м²

    1-го Мая ул., (Будинок 4)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Старый город ЖК Аристократ
    2 комнаты
    70 / 35 / 15 м²
    этаж 2 из 10
    2024 год постройки
    5 дней назад
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Аристократ Площа — 70 м², 2 поверх. Секція здана Квартира підходить під усі державні програми: єОселя, сертифікати, відновлення. Можливе оформлення через ПриватБанк, продаж по переуступці.
    Риелтор
  • MAXOR
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Героїв Чорнобиля ул., 6-А

    1 комната
    45 / 16 / 15 м²
    этаж 9 из 10
    2026 год постройки
    4 дня назад
    Риелтор
  • MAXOR
    3 912 750 грн
    37 000 грн/м²

    1-го Мая ул., (Будинок 4)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Старый город ЖК Аристократ
    3 комнаты
    106 / 45 / 20 м²
    этаж 9 из 10
    2026 год постройки
    4 дня назад
    Дворівнева 3 кімнатна квартира в сучасному ЖК Аристократ
    Риелтор
  • MAXOR
    82 500 $
    1 473 $/м²

    Незалежності просп., 20

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Чешская Крошня
    2 комнаты
    56 / 25 / 15 м²
    этаж 14 из 14
    2023 год постройки
    4 нед. назад
    БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ !!!! 2-кімнатна | 56 м2 | 14 поверх Гарний вид з вікон, світло і простір ЩОДНЯ Функціональне планування — комфорт для життя або оренди. Сучасний будинок. Підходить під усі державні програми. Будинок та двір: Є вантажний ліфт Інфраструктура: Школа, садочок, супермаркет, кавʼярня
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: